I n f o

Producent bielizny - Róża

Oferowana przez nas ekskluzywna bielizna damska Róża już od dwudziestu lat urzeczywistnia pojęcie kwintesencji kobiecości. Jako polski producent bielizny damskiej stawiamy na eksponowanie najważniejszych walorów kobiecej sylwetki, tworząc wszystkie elementy garderoby w taki sposób, aby podkreślać jej wszystkie atuty. Dbałość o detale, precyzja wykończenia oraz wykorzystywanie wyłącznie najlepszych, starannie wyselekcjonowanych materiałów sprawiają, że wszystkie oferowane przez nas elementy odzieży są komfortowe w użytkowaniu i wykazują się zachwycającymi walorami wizualnymi.

Cieszymy się, że po nasze produkty coraz chętniej sięgają odbiorcy nie tylko z kraju, ale i z zagranicy. Założycielka marki, Dorota Różycka, dzięki pomysłom której powstaje nasza luksusowa bielizna damska, jest doceniana za swój kunszt w coraz dalszych zakątkach świata – należy do grona najwyżej cenionych projektantów m. in. we Francji, Niemczech, Rosji czy USA.

W asortymencie marki Róża dostępne są zachwycające precyzją w oddaniu detali wyroby, takie jak: urzekające i uwodzicielskie biustonosze, soft stringi, klasyczne figi, pończochy, pasy do pończoch, koszulki nocne. Każdy z naszych produktów jest efektownie zapakowany, dzięki czemu będzie stanowił prawdziwie niezapomniany prezent dla każdej kobiety. Nasze wyroby odzwierciedlają zamiłowanie do piękna kobiecego ciała i pozwalają każdego dnia je podkreślać, a co za tym idzie – odkrywać wciąż na nowo.