I n f o

Producent bielizny - Róża

Oferowana przez nas ekskluzywna, zmysłowa bielizna damska Róża już od dwudziestu lat urzeczywistnia pojęcie kwintesencji kobiecości. Jako polski producent erotycznej bielizny damskiej stawiamy na eksponowanie najważniejszych walorów kobiecej sylwetki, tworząc wszystkie elementy garderoby w taki sposób, aby podkreślać jej wszystkie atuty, wpływając na zmysły. Dbałość o detale, precyzja wykończenia oraz wykorzystywanie wyłącznie najlepszych, starannie wyselekcjonowanych materiałów sprawiają, że wszystkie oferowane przez nas elementy odzieży erotycznej są komfortowe w użytkowaniu i wykazują się zachwycającymi walorami wizualnymi.

Cieszymy się, że po nasze produkty coraz chętniej sięgają odbiorcy nie tylko z kraju, ale i z zagranicy. Założycielka marki i hurtowni, Dorota Różycka, dzięki pomysłom której powstaje nasza seksowna bielizna damska, jest doceniana za swój kunszt w coraz dalszych zakątkach świata – należy do grona najwyżej cenionych projektantów m. in. we Francji, Niemczech, Rosji czy USA.

W asortymencie hurtowni Róża dostępne są zachwycające precyzją w oddaniu detali wyroby, takie jak: urzekające i zmysłowe biustonosze, stringi, klasyczne figi, seksowne pończochy, pasy do pończoch, koszulki nocne. Nasza erotyczna bielizna jest efektownie zapakowana, dzięki czemu będzie stanowiła prawdziwie niezapomniany prezent dla każdej kobiety. Producent oferuje seksowne wyroby, które odzwierciedlają zamiłowanie do piękna kobiecego ciała i pozwalają każdego dnia je podkreślać, a co za tym idzie – odkrywać wciąż na nowo.